Fiyat aralığına göre filtreleme

Filtreleme

Eğitim Nikah Şekeri

Geleceği Umutla Kucaklamak İçin Nikâh Hediyelerimiz Eğitime!

Doğal ve kültürel mirasın korunup yaşatılabilmesinde genç kuşakların rolüne inanan ÇEKÜL Bilgi Ağacı, 26 yıllık bilgi ve tecrübesini, çağdaş eğitim yöntemlerini kullanarak hazırladığı eğitim içerikleriyle gelecek kuşaklara aktarıyor. Çocukların yaşadığı kenti ve doğayı, “keşfederek” öğrenmesi sağlanıyor.
 

Nikâh töreninizde, mutluluğunuzu paylaşan dostlarınıza şeker yerine “eğitim sertifikası” vererek ÇEKÜL Bilgi Ağacının daha fazla çocuğa ulaşmasına destek olacaksınız. Bağışınız, eğitimde fırsat eşitliği ilkesi göz önünde tutularak 20 öğrenciye ulaştırılacak. 50 adet (ya da üzeri) rulo şeklinde hazırlanmış eğitim sertifikası aracılığıyla, bu özel bağışı sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz.
 

Yeni kuşakların doğayı ve kültürel mirası korumalarına katkıda bulunduk” notuyla hazırlanan sertifikalarınızın sayısını, her bir sertifikaya 0,50 kuruş daha vererek arttırabilirsiniz.
 

Örneğin; 400 rulo eğitim sertifikası için: 350 x 0,50= 175,00 TL örnek hesabı yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan açılır menüden toplam sertifika adedini seçmeniz yeterli. Kart boyutları; 12 x 16 cm'dir.

Not: Mutlu gün ürünlerinin yanında diğer ürünlerimizden de sepete eklemeniz durumunda kargo karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.

“Teslimat süresi 7 iş günüdür, kargo alıcı ödemelidir.”
49 Ağaç 500.00 TL
Toplam Sertifika Adet
Adet Seçiniz
Kart Üzerindeki Bilgiler :