Fiyat aralığına göre filtreleme

Filtreleme

Herkese 7 Ağaç
7 Ağaç Ormanları'nda fidanlarınız olması için kendiniz ya da sevdikleriniz adına 7 ve katları şeklinde fidan bağışı yapabilirsiniz. Destek olduğunuzda ÇEKÜL tarafından hazırlanan, örneğini gördüğünüz isme özel sertifika gönderiliyor.
Herkese 7 Ağaç
7 Ağaç, bir kişinin bir yılda tükettiği kadar doğal kaynağı temsil ediyor. ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları, her yıl tükettiğimiz kadar ağacı doğaya geri kazanma olanağı sağlıyor. Tükettiklerimizle doğa üzerinde yarattığımız baskı her geçen gün artıyor. Yeni fidanların toprakla buluşmasına her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.

Sivas ili, Tavra Boğazı mevkiindeki ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanlarında fidanlarınız olması için kendiniz ya da sevdikleriniz adına 7 ve katları adetlerde fidan bağışı yapabilirsiniz. 7 Ağaç bağış bedeli 91 TL'dir. 7 Ağaç Ormanları'na destek olduğunuzda sevdikleriniz adına fidan diktiriyorsanız adına bağış yaptığınız kişiye ÇEKÜL tarafından hazırlanan, özel kartlar gönderilmektedir. Gönderilecek özel kartın içeriğini oluştururken gönderim nedeni de seçebilirsiniz.