Fiyat aralığına göre filtreleme

Filtreleme

Nikah Şekeri Yerine 7 Ağaç

7 Ağaç, bir kişinin bir yılda tükettiği kadar doğal kaynağı temsil ediyor. ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları, her yıl tükettiğimiz kadar ağacı doğaya geri kazanma olanağı sağlıyor. Tükettiklerimizle doğa üzerinde yarattığımız baskı her geçen gün artıyor. Yeni fidanların toprakla buluşmasına her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.
Nikah töreninizde mutluluğunuzu paylaştığınız dostlarınıza şeker yerine kalıcı, doğa dostu, kuşlara, sincaplara yuva olabilecek bir hediye ile dünyaya olan duyarlılığınızı tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Nikah şekeri yerine, 7 Ağaç Ormanlarına bağış yaptığınızda dikilecek 42 fidan için rulo şeklinde katlanmış 42 adet özel küçük kart hazırlanıyor. (Kart boyutları; 12 x 16 cm.) “Sizler için fidanlar diktik. Mutluluğumuzu paylaştığınız için teşekkür ederiz” cümlesinin yer aldığı kartlardan fidan bağış adedinden daha fazla kart almak isterseniz her kart için 0.75 TL. bağışlamanız yeterli.

Örneğin 350 adet rulo şeklinde nikah şekeri sertifikası almak isterseniz 308 adet ek sertifika 308 X 0,75= 231,00 TL.
Toplam bedel 546 + 231 TL= 777 TL  
Aşağıda yer alan açılır menüden toplam sertifika adedini seçmeniz yeterlidir. 

Not: Mutlu gün ürünlerinin yanında diğer ürünlerimizden de sepete eklemeniz durumunda kargo karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.
 
“Teslimat süresi 7 iş günüdür, kargo alıcı ödemelidir.”
42 Fidan 546.00 TL
Toplam Sertifika Adet
Adet Seçiniz
Kart Üzerindeki Bilgiler