Eğitim Nikah Şekeri

Doğal ve kültürel mirasın korunup yaşatılabilmesinde genç kuşakların rolüne inanan ÇEKÜL Bilgi Ağacı, 28 yıllık bilgi ve tecrübesini, çağdaş eğitim yöntemlerini kullanarak hazırladığı eğitim içerikleriyle gelecek kuşaklara aktarıyor. Çocukların yaşadığı kenti ve doğayı, “keşfederek” öğrenmesi sağlanıyor.
 
Nikâh töreninizde mutluluğunuzu paylaştığınız dostlarınıza nikâh şekeri yerine eğitim sertifikası vererek ÇEKÜL Bilgi Ağacının daha fazla çocuğa ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bağışınız, eğitimde fırsat eşitliği ilkesi göz önünde tutularak 20 öğrenciye ulaştırılacak. 50 adet, rulo şeklinde katlanmış 12x16 cm boyutlarındaki eğitim sertifikası “Yeni kuşakların doğayı ve kültürel mirası korumalarına katkıda bulunduk” notuyla hazırlanıyor. Bağış adedinden daha fazla sertifika almak isterseniz, her bir sertifika için 1 TL bağış yapmanız yeterli.


Aşağıdaki açılır menüden toplam sertifika adedini seçebilirsiniz.
 

 • *Kargo, alıcı ödemeli olarak gönderilir. Teslimat süresi 7-10 iş günüdür.
 •  
 • Önemli Not:

  Siparişleriniz yaklaşık 3-4 iş günü içerisinde hazırlanarak (bazı ürünlerde 7-10 iş günü) İstanbul ÇEKÜL Evi Beyoğlu adresimizden kargoya teslim edilir.

  Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra sipariş kodunuz ile takip edebilirsiniz.

  Teslimat adresinizin mesafesine göre kargo şirketi en geç 2 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Bize [email protected][email protected] ve 
 • [email protected] adreslerinden ve +905357185745 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

  Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır.

  3 iş günü içerisinde paketinizi şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz ÇEKÜL Dükkân adresine iade edilir.

  İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.
“Teslimat süresi 7 iş günüdür, kargo alıcı ödemelidir.”
700,00
Toplam Sertifika Adet
Adet Seçiniz
Kart Üzerindeki Bilgiler
E-bültenimize Üye Olun,
Fırsatları Kaçırmayın!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.