Eğitim Nikah Şekeri

Doğal ve kültürel mirasın korunup yaşatılabilmesinde genç kuşakların rolüne inanan ÇEKÜL Bilgi Ağacı, ÇEKÜL Vakfının 1990 yılından bu yana biriktirdiği bilgi ve tecrübeyi, çağdaş eğitim yöntemlerini kullanarak hazırladığı eğitim içerikleriyle gelecek kuşaklara aktarıyor. Çocukların yaşadıkları kenti ve doğayı, “keşfederek” öğrenmesini sağlıyor.

Nikâh töreninizde mutluluğunuzu paylaştığınız dostlarınıza, nikâh şekeri yerine eğitim sertifikası vererek ÇEKÜL Bilgi Ağacının daha fazla çocuğa ulaşmasını sağlayabilirsiniz. ÇEKÜL Mutlu Gün ürünlerinin geliri ÇEKÜL Bilgi Ağacının, Türkiye’nin birçok kentindeki çocuklar ile öğretmenler için hazırlanan kültürel ve doğal miras eğitimlerine aktarılıyor. 50 adet rulo şeklinde katlanmış 12x16 santimetre boyutlarındaki eğitim sertifikası “Yeni kuşakların doğayı ve kültürel mirası korumasına katkıda bulunduk.” notuyla hazırlanıyor. 50 adet üzeri sertifika taleplerinde, her bir sertifika için 4 TL ödeme alınır.

Aşağıdaki açılır menüden toplam sertifika adedini seçebilirsiniz.

Değerli ÇEKÜL Dostu,

Vakfımız ve dükkanımız 14-30 Haziran tarihleri arasında kapalı olacaktır. Bu sebeple Mutlu Gün Ürünleri siparişlerinizi 1 Temmuz itibariyle verebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Önemli Not:

  • *Mutlu Gün Ürünleri kategorisinde bulunan ürünlerimiz, stoklu olmayıp sipariş üzerine özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle verilen siparişin iptali durumunda alıcıya ücret iadesi yapılamamaktadır. 
  • *Siparişleriniz yaklaşık 7 iş günü içerisinde hazırlanarak İstanbul ÇEKÜL Evi Beyoğlu adresimizden kargoya teslim edilir.
  • *Kargo, alıcı ödemeli olarak gönderilir. Teslimat süresi 4-5 iş günüdür.
  • Bilgilendirme:

  • Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır.
  • 3 iş günü içerisinde paketinizi şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz ÇEKÜL Dükkân adresine iade edilir.
  • İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.
“Teslimat süresi 7 iş günüdür, kargo alıcı ödemelidir.”
1.250,00
Ücretsiz
Kart Üzerindeki Bilgiler
E-bültenimize Üye Olun,
Fırsatları Kaçırmayın!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.