Eğitim Nikah Şekeri

Doğal ve kültürel mirasın korunup yaşatılabilmesinde genç kuşakların rolüne inanan ÇEKÜL Bilgi Ağacı, 28 yıllık bilgi ve tecrübesini, çağdaş eğitim yöntemlerini kullanarak hazırladığı eğitim içerikleriyle gelecek kuşaklara aktarıyor. Çocukların yaşadığı kenti ve doğayı, “keşfederek” öğrenmesi sağlanıyor.
 
Nikâh töreninizde mutluluğunuzu paylaştığınız dostlarınıza nikâh şekeri yerine eğitim sertifikası vererek ÇEKÜL Bilgi Ağacının daha fazla çocuğa ulaşmasını sağlayabilirsiniz. ÇEKÜL Mutlu Gün ürünlerinin geliri, ÇEKÜL Bilgi Ağacının çocuk ve gençler için hazırladığı kültürel ve doğal miras eğitimlerine aktarılıyor. 50 adet rulo şeklinde katlanmış 12x16 cm boyutlarındaki eğitim sertifikası “Yeni kuşakların doğayı ve kültürel mirası korumalarına katkıda bulunduk” notuyla hazırlanıyor. 50 adet üzeri sertifika taleplerinde, her bir sertifika için 1 TL ödeme alınır.


Aşağıdaki açılır menüden toplam sertifika adedini seçebilirsiniz.

 

 • *Mutlu Gün Ürünleri kategorisinde bulunan ürünlerimiz, stoklu olmayıp sipariş üzerine özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle verilen siparişin iptali durumunda alıcıya ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 •  
 • *Kargo, alıcı ödemeli olarak gönderilir. Teslimat süresi 7-10 iş günüdür.
 •  
 • Önemli Not:

  Siparişleriniz yaklaşık 3-4 iş günü içerisinde hazırlanarak (bazı ürünlerde 7-10 iş günü) İstanbul ÇEKÜL Evi Beyoğlu adresimizden kargoya teslim edilir.

  Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra sipariş kodunuz ile takip edebilirsiniz.

  Teslimat adresinizin mesafesine göre kargo şirketi en geç 2 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Bize [email protected][email protected] ve 
 • [email protected] adreslerinden ve +905357185745 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

  Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır.

  3 iş günü içerisinde paketinizi şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz ÇEKÜL Dükkân adresine iade edilir.

  İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.
“Teslimat süresi 7 iş günüdür, kargo alıcı ödemelidir.”
700,00
Toplam Sertifika Adet
Adet Seçiniz
Kart Üzerindeki Bilgiler
E-bültenimize Üye Olun,
Fırsatları Kaçırmayın!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.