Nikah Şekeri Yerine 7 Ağaç

7 Ağaç, bir kişinin bir yılda tükettiği kadar doğal kaynağı temsil ediyor. ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları, her yıl tükettiğimiz kadar ağacı doğaya geri kazandırmayı amaçlıyor. Tükettiklerimizle doğa üzerinde yarattığımız baskı gün geçtikçe artarken, yeni fidanların toprakla buluşmasına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

Nikâh töreninizde mutluluğunuzu paylaştığınız dostlarınıza nikâh şekeri yerine doğa dostu; kuşlara, sincaplara ve tüm orman canlılarına yuva olabilecek fidanlar hediye ederek doğa sevgisi ve sorumluluğunu çoğaltabilirsiniz.

Konuklarınıza nikâh şekeri yerine 7 Ağaç Ormanlarında boy verecek fidanlar hediye etmek istediğinizde, 50 fidan için rulo şeklinde katlanmış 12x16 cm boyutlarında özel kartlar hazırlanıyor. 50 üzeri kart taleplerinde, her bir kart için 4 TL ödeme alınır.

Aşağıdaki açılır menüden toplam sertifika adedini seçebilirsiniz.

Değerli ÇEKÜL Dostu,

Vakfımız ve dükkanımız 14-30 Haziran tarihleri arasında kapalı olacaktır. Bu sebeple Mutlu Gün Ürünleri siparişlerinizi 1 Temmuz itibariyle verebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Önemli Not:

  • *Mutlu Gün Ürünleri kategorisinde bulunan ürünlerimiz, stoklu olmayıp sipariş üzerine özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle verilen siparişin iptali durumunda alıcıya ücret iadesi yapılamamaktadır. 
  • *Siparişleriniz yaklaşık 7 iş günü içerisinde hazırlanarak İstanbul ÇEKÜL Evi Beyoğlu adresimizden kargoya teslim edilir.
  • *Kargo, alıcı ödemeli olarak gönderilir. Teslimat süresi 4-5 iş günüdür.

Bilgilendirme:

  • Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır.
  • 3 iş günü içerisinde paketinizi şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz ÇEKÜL Dükkân adresine iade edilir.
  • İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.


 

“Teslimat süresi 7 iş günüdür, kargo alıcı ödemelidir.”
4.500,00
Ücretsiz
Kart Üzerindeki Bilgiler
E-bültenimize Üye Olun,
Fırsatları Kaçırmayın!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.