Herkese 7 Ağaç
7 Ağaç Ormanları'nda fidanlarınız olması için kendiniz ya da sevdikleriniz adına fidan bağışı yapabilirsiniz. Destek olduğunuzda ÇEKÜL tarafından hazırlanan, örneğini gördüğünüz isme özel sertifika gönderiliyor.
Herkese 7 Ağaç

7 Ağaç, bir kişinin bir yılda tükettiği kadar doğal kaynağı temsil ediyor. ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları, her yıl tükettiğimiz kadar ağacı doğaya geri kazandırmayı amaçlıyor. Tükettiklerimizle doğa üzerinde yarattığımız baskı gün geçtikçe artarken, yeni fidanların toprakla buluşmasına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

Bugün Balıkesir İvrindi, Kocaeli Köyünde konumlanan ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanlarında fidanlarınızın boy vermesini istiyorsanız, kendiniz ya da sevdikleriniz adına 3 fidan ya da 7 ve katları ile fidan bağışı yapabilir, isme hazırlanan bağış kartı ile kendinize ya da sevdiklerinize fidan bağışı armağan edebilirsiniz. 

ÇEKÜL Vakfı olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılı anısına, 7 Ağaç Ormanları Ağaçlandırma Programı kapsamında “100. Yıl Ormanı” kampanyasını başlattık. Yıl boyunca diktiğiniz fidanlar, Cumhuriyet’e armağanımız olan 100. Yıl Ormanına aktarılacak. Kampanya hakkında detaylı bilgi için: https://www.yuzuncuyilormani.org/

 

Fidan Bedelleri

3 fidan 165 TL

7 fidan 385 TL

14 fidan 768 TL

21 fidan 1147 TL

28 fidan 1533 TL (Daha fazla seçenek için Fidan Sayısı sekmesini tıklayabilirsiniz)

www.7agac.org adresine giderek dikim sahaları ve ağaç türleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Önemli Not:

* Çocuk sertifikası için kartın konusu başlığı altındaki "Çocuk" seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

* Kurye ile gönderimler sadece salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılmaktadır.E-bültenimize Üye Olun,
Fırsatları Kaçırmayın!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.