Herkese 7 Ağaç
7 Ağaç Ormanları'nda fidanlarınız olması için kendiniz ya da sevdikleriniz adına fidan bağışı yapabilirsiniz. Destek olduğunuzda ÇEKÜL tarafından hazırlanan, örneğini gördüğünüz isme özel sertifika gönderiliyor.
Herkese 7 Ağaç

7 Ağaç, bir kişinin bir yılda tükettiği kadar doğal kaynağı temsil ediyor. ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları, her yıl tükettiğimiz kadar ağacı doğaya geri kazandırmayı amaçlıyor. Tükettiklerimizle doğa üzerinde yarattığımız baskı gün geçtikçe artarken, yeni fidanların toprakla buluşmasına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

Bugün Balıkesir İvrindi, Kocaeli Köyünde konumlanan ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanlarında fidanlarınızın boy vermesini istiyorsanız, kendiniz ya da sevdikleriniz adına 3 fidan ya da 7 ve katları ile fidan bağışı yapabilir, isme hazırlanan bağış kartı ile kendinize ya da sevdiklerinize fidan bağışı armağan edebilirsiniz. 

ÇEKÜL Vakfı olarak, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı anısına, 7 Ağaç Ormanları kapsamında “100. Yıl Ormanı” kampanyasını, 2023 yılında başlattık. Kampanyamız süresince diktiğiniz fidanlar, Cumhuriyet’e armağanımız olan 100. Yıl Ormanına aktarılacak. Siz de katılın, ormanımız büyüsün! Kampanya hakkında detaylı bilgi için: https://www.yuzuncuyilormani.org/

Kendiniz adına fidan dikmek için lütfen ÇEKÜL 100. Yıl Ormanı kampanya sayfamızı ziyaret edin.

Fidan Bedelleri

3 fidan 270 TL

5 fidan 450 TL

7 fidan 630 TL

14 fidan 1260 TL  (Daha fazla seçenek için Fidan Sayısı sekmesini tıklayabilirsiniz)

www.7agac.org adresine giderek dikim sahaları ve ağaç türleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Önemli Not: Basılı sertifika gönderimleri sadece Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yapılmaktadır.

E-bültenimize Üye Olun,
Fırsatları Kaçırmayın!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.