Nikah Davetiyesi - Tomurcuk

Nikâh davetiyenizi ÇEKÜL Vakfından seçerek eğitimde fırsat eşitliğine köprü olabilir, devlet okullarında okuyan çocukların doğal ve kültürel miras eğitimleri almasına destek olabilirsiniz.

ÇEKÜL Vakfının doğal ve kültürel miras eğitimleri hakkında kısa bilgi notunun yer aldığı davetiyeler 21x14,85 cm ebatlarında, 300 gram kâğıda basılır. Davetiyede yazmasını istediğiniz isim ve aile bilgileri için lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

Önemli Not:

  • *Mutlu Gün Ürünleri kategorisinde bulunan ürünlerimiz, stoklu olmayıp sipariş üzerine özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle verilen siparişin iptali durumunda alıcıya ücret iadesi yapılamamaktadır. 
  • *Siparişleriniz yaklaşık 3-4 iş günü içerisinde hazırlanarak (bazı ürünlerde 7-10 iş günü) İstanbul ÇEKÜL Evi Beyoğlu adresimizden kargoya teslim edilir.
  • *Kargo, alıcı ödemeli olarak gönderilir. Teslimat süresi 7-10 iş günüdür.

Bilgilendirme:

  • Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır.
  • 3 iş günü içerisinde paketinizi şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz ÇEKÜL Dükkân adresine iade edilir.
  • İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.
“Teslimat süresi 7 iş günüdür, kargo alıcı ödemelidir.”
22,00
Adet
Kart Üzerindeki Bilgiler
E-bültenimize Üye Olun,
Fırsatları Kaçırmayın!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.