Nikah Şekeri Magnet - Yaprak

Nikâh töreninizde mutluluğunuzu paylaştığınız dostlarınıza ÇEKÜL taş magneti hediye ederek, eğitimde fırsat eşitliğine köprü olabilir, devlet okullarında okuyan çocukların doğal ve kültürel miras eğitimleri almasına destek olabilirsiniz.
 
6x4 cm ebatlarında doğal taş üzerine baskı tekniğiyle hazırlanan nikâh hatırası magnetlerde yaprak motifi bulunuyor. Magnet üzerinde yazmasını istediğiniz isimler için lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

Önemli Not:

  • *Mutlu Gün Ürünleri kategorisinde bulunan ürünlerimiz, stoklu olmayıp sipariş üzerine özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle verilen siparişin iptali durumunda alıcıya ücret iadesi yapılamamaktadır. 
  • *Siparişleriniz yaklaşık 3-4 iş günü içerisinde hazırlanarak (bazı ürünlerde 7-10 iş günü) İstanbul ÇEKÜL Evi Beyoğlu adresimizden kargoya teslim edilir.
  • *Kargo, alıcı ödemeli olarak gönderilir. Teslimat süresi 7-10 iş günüdür.

Bilgilendirme:

  • Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır.
  • 3 iş günü içerisinde paketinizi şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz ÇEKÜL Dükkân adresine iade edilir.
  • İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.
“Teslimat süresi 7 iş günüdür, kargo alıcı ödemelidir.”
26,00
Ücretsiz
Kart Üzerindeki Bilgiler
E-bültenimize Üye Olun,
Fırsatları Kaçırmayın!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.